Individuální a skupinová výuka

Lyžařská školka a lyžařská škola

Je určena pro ty nejmenší lyžaře od 3 let. Děti se zde pod vedením zkušených instruktorů naučí zábavnou a hravou formou základům lyžařských dovedností a vytvoří si pozitivní vztah k lyžování. Výuka je vždy přizpůsobena individuálním schopnostem a potřebám dítěte. Hlavní důraz je kladen na prožitek z jízdy na lyžích a bezpečnost.

!!! Pozor !!!

ON-LINE REZERVACE VÝUKY

Při rezervaci dávejte pozor, na kterou pobočku si výuku objednáváte.

.

Pobočka Hynčice pod Sušinou

Kancelář i lyžařskou školku najdete v těsné blízkosti horního parkoviště v Hynčicích pod Sušinou ve Ski areálu Kraličák.

Pobočka Stříbrnice

Kancelář i lyžařskou školku najdete v novém objektu u parkoviště pod lanovkou ve Stříbrnicích ve Ski areálu Kraličák.

Individuální výuka

Je velice efektivní způsob výuky pro všechny úrovně lyžařů od začátečníků až po sportovní lyžaře. Instruktoři se individuálně věnují klientům a výuku přizpůsobují jejich dovednostem. Zábavnou formou učí začátečníky základům lyžování či snowboardingu, pokročilým pomáhají při další průpravě a zdokonalování techniky lyžování a těm nejnáročnějším nabízejí možnost naučit se novým moderním trendům v lyžování.

Skupinová výuka

Skupinovou výuku nabízíme jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a sportovní lyžaře. Tento způsob výuky je určen především pro ty, kteří rádi tráví volný čas v kolektivu a chtějí si užít společně s dalšími přáteli zábavu, kterou lyžování přináší.

CENÍK LYŽAŘSKÉ ŠKOLY

PRIVÁTNÍ VÝUKA

Doba Výuky 1 osoby další osoba
1.hod 950,- +400,-
2.hod. 1 590,- +800,-
5.hod kdykoli během sezóny 3750,- -
10.hod kdykoli během sezóny 6500,- -

Výuková lekce trvá 50 minut. Cena zahrnuje instruktora, vstup do dětského lyžařského parku, rozlišovací vestu, pojištění odpovědnosti, helmu.

Pro klienty je vstup do lyžařského parku v hodnotě 240,- Kč po dobu výuky ZDARMA!

SKUPINOVÁ VÝUKA (OD 4 OSOB)

2 hodiny denně (1/2 den) 4 hodiny denně (celý den)
den 790,- 1190,-

Skupinovou výuku je možné objedenat ve třech blocích dopolení (10:00 - 12:00), odpolední (14:00 - 16:00) a celodenní (10:00 - 12:00 a 14:00 - 16:00)

Zarezervujte si instruktora lyžařské školy online Rezervovat instruktora

Provozní řád lyžařské školy si můžete stáhnout zde ke stažení.