Školní lyžařské kurzy

Kontakt a rezervace - tel.: +420 732 336 075 - Martin Škrott
e-mail: skischool@mujkralicak.cz

Milí pedagogové,
nevíte si rady s pedagogickým obsazením Vašeho lyžařského kurzu,
s obsahem či organizací?

Chcete, aby si Vaši žáci prostřednictvím inovativních výukových metod zdokonalili svoje lyžařské dovednosti či získali základy jízdy na lyžích, snowboardu a běžkách, ale především si vybudovali kladný vztah k zimním sportům a horám? Právě pro Vás naše lyžařská škola vytvořila nabídku kurzů šitých na míru. Jsme lyžařská škola působící ve Ski areálu Kraličák v Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích. Toto středisko je moderním rodinným střediskem s 10 sjezdovkami pro všechny výkonnostní kategorie lyžařů, tzn. ideálním prostředím pro realizaci školních lyžařských kurzů. Naším hlavním cílem je, aby děti našly zalíbení v zimních sportech a horském prostředí a i po mnoha letech na lyžařský kurz vzpomínaly. Jsme si vědomi toho, že pro spoustu žáků je lyžařský kurz prvním seznámením se s lyžařským vybavením a s pohybem na horách vůbec. Kvalita kurzu tedy rozhoduje o tom, zda se dítě bude tomuto koníčku věnovat po zbytek života. Proto klademe velký důraz na kvalitu a personální obsazení našich kurzů. Náš instruktorský team tvoří kvalifikovaní instruktoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou a vedením školních lyžařských kurzů. Nabízíme několik typů kurzů. Od komplexního zajištění školního kurzu po poskytnutí instruktorů pouze na dobu výuky. Ať už se Vaše škola rozhodne využít naší nabídky služeb či nikoliv, nepřehlédněte prosím naši cenově výhodnou nabídku na zapůjčení lyžařského vybavení pro Vaše žáky.

Výjezdové lyžařské kurzy pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

Lyžujeme s Králíčkem

·

· 5-denní výjezdový lyžařský kurz (po-pá) pro děti od 4 let.

· 2 hod. lyžování denně.

· Skupinová výuka lyžování pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Kurz je ukončen závody a maškarním.

· Odjezd od školky/školy a příjezd opět ke školce/škole. Děti jsou po celou dobu v doprovodu pedagogů.

Místo konání kurzu:

Kurz je realizován ve ski areálu Kraličák. Výuka probíhá v Dětském lyžařském parku se 2 pojízdnými koberci, dětským vlekem, zasněžováním a dětskými překážkami.

Bezpečnost:

· Malé skupiny, průměrně 6 až 8 dětí na 1 instruktora (v závislosti na věku a úrovni lyžařských dovedností).

.· Dětský lyžařský park = bezpečné a atraktivnější místo s novými vleky a kolotočem pro výuku dětí. Park je oplocen a je určen pro začínající a mírně pokročilé lyžaře.

Organizace:

· Děti odjíždí přímo od MŠ/ZŠ v doprovodu svých pedagogů a na stejné místo se každý den vrací.

· Příjezd autobusu až k dětského lyžařskému parku. Děti nemusí docházet do areálu a přenášet věci!

· Dle pokročilosti uvedené v přihlášce jsou děti rozděleny do skupin. Po příjezdu jsou jednotlivé skupiny přiřazeny ke konkrétním instruktorům. Instruktoři první den ověří pokročilost dětí a upraví rozdělení do skupin.

· V šatnách přímo v areálu probíhá příprava na výuku, svačina a později příprava na odjezd. Dětem pomáhají instruktoři.

· Lyže, popř. snowboardy zůstávají po celou dobu kurzu v úschově v místě konání kurzu. Vlastní lyžařské boty a helmy si vozí děti každý den domů na vysušení.

Vybavení:

· Možnost zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení přímo v místě konání kurzu (vybavení připraví instruktoři na základě informací v přihlášce).

· Cena výpůjčky: 120,-Kč/den

Orientační časový program kurzu

7:15 - 8:00 Odjezd od Vaší mateřské nebo základní školy (záleží na vzdálenosti)

8:30 – 11:15 Výuka lyžování (vč. přípravy na výuku, odjezd a přestávky na svačinku)

12:00 – 13:00 Příjezd zpět k MŠ nebo ZŠ

Cena zahrnuje:

10 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů), dopravu, 5x svačinku, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění a pojištění zrušení (přerušení) účasti na kurzu, čaj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží, organizaci závodů, včetně drobných cen a diplomů pro všechny účastníky kurzu.

Přihlášky a platba:

· Vyplněnou přihlášku a platbu odevzdejte učitely, nejpozději do 30.11.2019

· Datum úhrady kurzu - nejpozději do 30.11.2019

POZOR!. Dohlášení a platba kurzu je možná nejpozději 14 dní před začátkem kurzu převodem na účet. V tomto případě je účtován administrativní poplatek 200 kč.

Zařazení dítěte do kurzu:

Dítě je považováno za řádně přihlášené na základě vyplnění přihlášky a zaplacení příslušné částky. Při neúplném přihlášení (pokud chybí platba nebo není odevzdána přihláška), není přihlášení platné a dítě není zařazeno do kurzu (může být nahrazeno náhradníkem)!

Změna termínu konání kurzu nebo zrušení kurzu

Při nemožnosti uskutečnit kurz z důvodu nevhodných klimatických podmínek (o vhodnosti podmínek rozhoduje organizátor) bude navržen některý z těchto náhradních termínů : 1.3. - 15..3., popř. jiný.

V případě nařízení vlády o zákazu pořádání lyžařských kurzů v souvislosti s epidemiologickou situací COVID 19. Bude do 14 dní od začátku platnosti tohoto nařízení vráceno 90% ceny kurzovného.

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST VŠEOBECNÝM PODMÍNKÁM AKCE A PODROBNĚJŠÍM INFORMACÍM O KURZU! Vše naleznete na www.ski-school-kralicka.cz v sekci „Školní lyžařské kurzy“.

Vzdálenost do 30 km

Vzdálenost 30 – 50 km

Vzdálenost 50 – 70 km

Kč ,-

Kč ,-

Kč ,-

Místa do 30 km Hanušovice, Králíky, Jeseník, atd.

Místa 30 - 50 km Zábřeh, Šumperk, atd.

Místa nad 50 km Mohelnice, Litovel, Jabloné nad Orlicí, Uničov, atd.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Smluvní podmínky k výjezdovým lyžařským kurzům MŠ a ZŠ si můžete stáhnout zde ke stažení

Provozní řád lyžařské školy si můžete stáhnout zde ke stažení.

Nabídka doplňkových služeb pro váš lyžařský kurz

Jsme velice rádi, že jste si pro konání Vašeho lyžařského výcviku vybrali právě Ski areál Kraličák. Pořádání lyžařského výcviku je velice organizačně i časově náročné. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili pro letošní rok několik doplňkových služeb, které by Vám mohli pobyt u nás zpříjemnit.

Zapůjčení lyžařského vybavení

Pro školní kurzy máme speciální nabídku na zapůjčení lyžařského vybavení. Vaši žáci si mohou kompletní lyžařskou výzbroj zapůjčit přímo u nás v areálu. Tím rodičům odpadnou starosti se zapůjčováním a vracením vybavení ve vašem městě. Stačí jen předem zaslat velikost bot a výšku postavy.

Vybavení

4 dny

5 dní

6 dní

7dní

Lyže carving komplet

600Kč

750Kč

800Kč

800Kč

Snowboard komplet

600Kč

750Kč

800Kč

800Kč

Lyže/ snowboard samostatně

350Kč

400Kč

500Kč

600Kč

Boty

200Kč

250Kč

300Kč

350Kč

Hole

150Kč

150Kč

200Kč

200Kč

Přilba

200Kč

250Kč

300Kč

300Kč

Přednáška na Vámi zvolené téma

Z mnoha přednášek, které každoročně pořádáme jsme vybrali tři nejoblíbenější.

Délka přednášky je cca 60 min.

  • Zásady bezpečnosti na sjezdových tratích a pohybu v zimním horském terénu
  • Historie lyžování a nové lyžařské disciplíny
  • Příprava, servis a mazání sjezdových a běžeckých lyží

Cena : 1 000,-

Uspořádání závodů ve slalomu

V případě zájmu uspořádáme pro váš kurz závody ve slalomu. Trať stavíme zpravidla na sjezdovce Pevnůstka pomocí závodních slalomových tyčí. Zajistíme celý průběh závodů včetně vyhlášení vítězů, diplomů a drobných cen pro nejlepší.

Cena: 1 000,-

Instruktor na dobu výuky

Pokud potřebujete doplnit Váš instruktorský tým. Máme pro vás připravené zkušené a kvalifikované instruktory. Můžete si zvolit buď 4 hodinovou nebo 5 hodinovou variantu výuky .

4 hodinový blok 2 200,- /den

5 hodinový blok 2 700,- /den